מה לומדים בקורס עיצוב שיער?

נשים רבות אוהבות לגוון את נראות שיערן ולכן הן מגיעות למספרה כדי ליצור בו שינויים, הן באורך של השיער והן בתספורת ובגווניו. בקורס עיצוב שיער לומדים את כל האופציות של עיצוביים קלאסיים, אופנתיים, מודרניים וטרנדיים ליום יום ולערב, כדי להעניק לכל אישה את מלוא האפשרויות.

כל אישה מייחסת חשיבות רבה לשיער שלה והוא חלק מהותי בהופעה החיצונית שלה ולכן היא נהנית מהשינויים התכופים במראה שלה.

בקורס לומדים כיצד לצבוע את השיער במגוון הגדול של הצבעים הקיימים, למשוך אותו בכמה גוונים, או לבצע החלקה אורגנית, קראתין או יפנית.

 

קורס עיצוב שיער

כדי לייצור תסרוקות יפהפיות ויוצאות דופן, לומדים את הבסיס הכולל בשלב הראשון חשיבה על עיצוב שיער התואם את פניה של האישה לאור מבנה הפנים שלה, עגול או ארוך. לאחר מכן לומדים את אופן השימוש בכלים הבסיסיים כמו רולים, כדי שאפשר יהיה לעבד את השיער ולהגיע אתו לתוצאות מושלמות.

אם השיטה שנבחרה היא שיער פזור, משלבים בה בייבליס כדי להעניק לשיער נראות גלית ומיוחדת, כמו כן צמה או צמות במיקומים ספציפיים.

אם החשיבה היא לעצב שיער שמורם כלפי מעלה, מתכננים מסביב כמה קבוצות שיער שיורדות כלפי מטה ויוצרות נראות מסקרנת כמו קליעה של צמות, קבוצות שיער בודדות במיקומים שונים. כך יוצרים מראה שאינו נורמטיבי ומתאים מאד לאירועי ערב ולכלות ביום חופתן.

כמו כן לומדים את כל נושא תוספות השיער, אילו סוגים קיימים משיער אמיתי או סינתטי, אילו אורכים של שיער כדאי לבחור, כיצד ממקמים אותן במקומות שונים על הקרקפת, כיצד בוחרים את הגוון המתאים ביותר ואיך שומרים על הימצאותן של התוספות הללו בהיקף השיער לאורך זמן.