מה עושים כדי שניקיון המשרד לא יפריע באמצע היום

כאשר העובדים נמצאים במשרד ומרוכזים במטלות, לא יאה, ראוי ונעים שמנקה תגיע באמצע היום. זה מפריע למהלך העבודה, לריכוז, וגם לקוחות שיגיעו לא יחושו בנוח. למעט זאת רצפה שהיא חלקה עלולה להוות סכנה. כשהמנקה עובדת במטבח, אי אפשר להיכנס לשם. אז מה עושים? שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון ואחזקה, היא שולחת את עובדיה, או מוקדם בבוקר, או לאחר שהעובדים עזבו. אין שום דרך אחרת.

הזמן שירותי ניקיון מוקדם בבוקר

לכל מעסיק, קיימת אפשרות להזמין שירותי ניקיון מוקדם מאוד בבוקר, או לאחר שהעובדים מסיימים את עבודתם. ההבדלים אינם מהותיים. בכל מקרה הם יגיעו למשרד מבריק  ושיהיה נעים לעבוד בו. בבוקר מוקדם, המנקה פועלת בדיוק כפי שהיא תפעל בשעות מאוחרות.

היא תנקה את המטבחון, את השירותים, תשטוף מרצפות, תנקה אבק היכן שנצבר, ניקוי שולחנות וארגונם, ולעיתים מתעורר גם הצורך לנקות חלונות. בשני המקרים העובדים יגיעו למשרד נקי, וכך גם הלקוחות. כל בעל משרד והעדפותיו הוא. אנשי הניקיון אינם מנקים רק משרדים, אלא מרפאות, קליניקות, ארגונים ועסקים, בתי חולים, אולמות תצוגה ומוסדות, ואפילו ניקיון לאחר שיפוץ.

שימוש במכשור וחומרי ניקיון הטובים ביותר

חברת ניקיון משרדים מציידת את העובדים עם המכשור המתקדם ביותר וחומרי הניקיון הטובים ביותר, כל זאת על מנת שהניקיון יהיה אופטימלי והעבודה תארך  פחות זמן. כשהעובדים יגיעו למשרד, הם יחושו בנוח, לא ישרור בלגן וחוסר ארגון. המטבח נקי למשעי, על מנת שיוכלו להכין לעצמם שתייה חמה, והשירותים נקיים ומפיצים ניחוח נעים. גם המרצפות מבריקות, וככלל זוהי הזדמנות להתחיל את היום ברגל ימין. אז אל תזניחו את המשרד, בין אם החלטתם על ניקוי מוקדם בבוקר, או בשעות הערב, העניקו לעובדים והלקוחות תחושה נעימה.