מסחר בקרנות נאמנות – איך לעשות זאת נכון

הנתונים מראים שוב ושוב שאנשים סומכים על קרנות הנאמנות ומשקיעים בהם סכומי כסף גדולים. למעשה מדובר בעשרות מיליארדי שקלים ישראליים שמושקעים בקרנות הללו. אולם, כמו בכל תחום, גם כאן, עליכם להכיר את השוק, לדעת איזה שחקן לבחור, ועוד מספר כללים שיעזרו לכם לעשות את זה נכון.

אנחנו ממליצים לפנות לחברת טריידסטיישן.

הסיבה שרבים פונים לקרן נאמנות היא משום שלנהל תיק השקעות לבד מצריך המון ניסיון ומקצועיות כדי להצליח. כשאנחנו אומרים "להצליח" אנחנו מתכוונים למידה שבה חברות השקעות מצליחות עם ההשקעות שלהם.

המשקיעים הפרטיים שיודעים לגרוף הון באמצעות ההשקעות הם בודדים והרוב? מדשדשים עם השקעות לא מוצלחות והרבה כאבי ראש ולב.

אז החלטתם שאתם הולכים לסחור בקרנות נאמנות? כך תעשו את זה נכון.

מסחר בקרנות נאמנות:

כדי לסחור בקרנות נאמנות אתם צריכים לעשות לפני זה סקר שוק משמעותי. למה? כדי שלא תגלו, אחרי שהשקעתם את הכסף שאתם משלמים דמי ניהול שנוגסים לכם ברווחים נטו עד כדי כך שהם נשארים זעומים למדי.

בניגוד למשקיעים פרטיים שברור שהחלום שלהם הוא לתת מכות לאורך זמן וכך להתעשר באמצעות המסחר, מה שברוב המקרים כמובן לא קורה, כאשר אתם משקיעים בקרן נאמנות אתם תולים את ההשקעה שלכם בגורם הזמן.

מחפשים מערכת מתקדמת למסחר? פנו עוד היום לחברת טרייד סטיישן.

כלומר, השווקים הוכיחו פעם אחר פעם שלטווח ארוך יש עלייה של 10% ואם תוסיפו לזה ריבית דריבית אתם מגיעים לסכומים משמעותיים מאוד.

לכן, ערכו סקר שוק ובדקו את פיזור הסיכונים של הקרן שבה אתם רוצים להשקיע, עד כמה היא מתנהלת חכם עם ההשקעות שלה ולא חשוב פחות, כמה דמי ניהול היא גובה? היא יקרה יותר? יקרה פחות? כמה עולה שם?

לחצו כאן כדי לקבל מידע נוסף על מערכת מסחר בוולסטריט.