איך משתמשים בוואצאפ עסקי?

וואטסאפ עסקי

כיום כולנו נוהגים לתקשר אחד עם השני באמצעות הוואצאפ, בין אם מדובר בתכתובות, שיחות או הקלטות. אולם גם העולם העסקי גילה כי ניתן להפיק תועלת רבה מהאפליקציה הכה פופולארית, וכך גם היא מאפשרת מענה מושלם לעסקים.

אז איך משתמשים בוואצאפ עסקי? המשיכו לקרוא כדי לדעת >

וואצאפ עסקי באתרים

אולי שמתם לב, באתרים שונים במיוחד מסחריים או נותני שירות, בהם השירות ללקוח הוא כה חשוב, יש אייקון של וואצאפ. במקום להמתין דקות ארוכות למענה, אתם יכולים ליצור קשר עם החברה דרך האפליקציה ולקבל מענה כמעט מידי.

זוהי דרך מצוינת לניהול צ'אטים, יותר ויותר אנשים מודעים לכך, ואם אין אפשרות שכזו לתקשר עם לקוחות באמצעות הוואצאפ באתר שלכם, סביר להניח שהלקוחות יתאכזבו, שכן כולם כבר יודעים שבאמצעות דרכי ההתקשרות הללו, ניתן לייעל הליכים.

מהם היתרונות?

וואצאפ עסקי הינו מרובה יתרונות. אין מדובר כאן רק בהתכתבויות, חברות העוסקות בתחום יכולות להציע לעסקים הקלטת שיחות בין העובדים ובין הלקוחות, מה שגם ישדרג את התקשורת, ולכן יש לכך ערך מוסף.

שני ממשקים שונים

לאפליקציה זו יש שני ממשקים שונים, אחד הוא פרטי והשני הוא עסקי. באמצעות ממשק עסקי אפשר לחשוף ואף להגדיר את העסק בצורה יעילה יותר, זאת בעזרת כלים כמו פרופיל עסקי, הודעות אוטומטיות, קטלוג, שליחת וואצאפ למייל ועוד.

כיצד זה עוזר לעסק?

כל שיש לעשות הוא לפנות לחברה המתמחה בפתרונות המוצעים ע"י האפליקציה, הם יעניקו לכם מספר טלפון עסקי, כך גם ניתן לעקוב אחר שיחות, לאחסן אותן בארכיון, להקליט אותן, כל זאת בעזרת שרתי הארגון או בעזרת ענן. לכל עובד יהיה את מספר הטלפון האישי שלו ואת מספר הטלפון העסקי, בעת הצורך תוכלו להוציא את המידע בצורה קלה ויעילה. המטרה העיקרית היא – בקרה.