האם מחסנים מעץ מתאימים לאקלים בישראל?

פתרונות אחסון הם תחום שגורר התעניינות רבה. כולנו מחפשים איך לאחסן את המוצרים שמשמשים אותנו ברמה שאינה יומיומית. אחד הפתרונות הינו מחסנים מעץ. היות ומדובר על חומר גלם טבעי, מתעוררת השאלה האם המחסנים הללו מתאימים לאקלים הישראלי? האם נכון לרכוש מחסן מעץ למטרות אחסון?

התשובה חיובית, ניתן ליהנות מאחסון במחסני עץ

עץ הוא אמנם חומר גלם טבעי, אך כיום מטפלים בו באמצעות חומרים שונים שמקנים לו עמידות, יציבות ואטימות. מה שמאפשר לנו ליהנות משימוש במחסנים מעץ למטרות אחסון. אם ראיתם מחסן מעץ ואהבתם את המראה, אם אתם שוקלים להזמין מחסנים מעץ – כדאי שתדעו. הפתרון הזה זמין ולא יקר. המחסן הזה יכול בהחלט להיות חלק מציוד הגינה שלכם.

מה בכל זאת חשוב לזכור?

אמנם ענינו שניתן ליהנות ממחסני עץ באקלים הישראלי. אך יחד עם זאת חשוב לזכור כמה נקודות חשובות ומשמעותיות מאוד, כדי שתפיקו את מלוא התועלת מהמחסן והוא ישמש אתכם לאורך זמן.

  • בחרו מחסן שמיוצר מעץ איכותי ועמיד. יש סוגים שונים של עץ שמשמשים למטרות בניה של תוצרים שעתידים להיות חשופים לשמש ולרטיבות. וודאו כי העץ שאתם עומדים להיעזר בו יכול למלא את התפקיד הזה ולהיות תקין ושלם לאורך שנים של שימוש.
  • וודאו כי המוצר מטופל בחומרים המתאימים על מנת לספק לו הגנה נאותה. זה כולל צביעה ויישום לקה מיוחדת אשר אוטמת את העץ מפני ספיחת לחות וקרני שמש.
  • בררו מהן הפעולות שעליכם לבצע באופן קבוע על מנת לשמור על המחסן מוגן ותקין. אחת לתקופה מסוימת יהיה עליכם לצבוע את המחסן כדי לשמור על עמידות ולמנוע מצב של רטיבות.
  • חשוב לבדוק את האיטום כדי למנוע מצב של חדירת נוזלים פנימה.

צרו איתנו קשר – אביזרים לגן – שטיבאי.