למה חשוב שגם לכם תהיה חתימה אלקטרונית?

השימוש בחתימה אלקטרונית גדל במהירות. את העלייה בשימוש בחתימות אלקטרוניות ניתן לייחס למספר סיבות. אחד מהם הוא שהוא מספק דרך חלופית לאשר את האותנטיות והאמינות של מסמכים כגון חוזים ומסמכים משפטיים אחרים. סיבה נוספת היא שהיא מאפשרת לכם לשתף מידע בקלות רבה יותר עם הלקוחות שלך מבלי לתת להם עותק מודפס ומבלי להקשות עליהם את הגישה למידע. שימוש בחתימה אלקטרונית גם מאפשר לכם ליצור מסמכים בעצמכם, אותם ניתן לשלוח באמצעות דואר אלקטרוני או פקס, גם אם אין לך גישה למדפסת או סורק בבית.

חתימה היא חלק חשוב מאוד בכל מסמך. זוהי דרך של החותם עליו לאשר שתוכן המסמך הוא מה שחתמו עליו. היכולת לחתום דיגיטלית על מסמך הופכת אותו להרבה יותר בטוח ונוח לשימוש.

חתימה אלקטרונית היא קוד ייחודי שניתן להשתמש בו כדי לאמת את האותנטיות של מסמכים. זהו ייצוג אלקטרוני של חתימתו של אדם, וניתן להשתמש בו כדי לאפשר תקשורת מאובטחת בין שני צדדים.

לפרטים נוספים צרו קשר עם AccountIT >>>

חתימה אלקטרונית – כל מה שחשוב לדעת בנושא.

חתימה אלקטרונית הינה חתימה מאובטחת ומאושרת על ידי גורם שלישי, דהיינו היא מאושרת על ידי הרשות להגנת הפרטיות שנמצאת תחת משרד המשפטים. לכן חתימה אלקטרונית מזוהה עם החותם כך שלא ניתן לזייפה או ליצור שינויים במסמך לאחר שנחתם. מקבל המסך או הלקוח שלכם יכול להיות בטוח במאת אחוזים שהמסמך שקיבל מכם מקורי וכל הפרטים בו אומתו על ידיכם.

גם בפן המשפטי לחתימה אלקטרונית יש משקל רב, מסמכים שנחתמו עם חתימה אלקטרונית מהווים מסמכים קבילים, מחייבים וחוקיים.

לסיכום, ניתן לראות שחתימה אלקטרונית מספקת אמינות ואותנטיות למסמכים, כמו כן היא מגינה על מסמכים מפני שינויים עתידיים שנעשים בזדון או בטעות, ולבסוף היא מוכרת כחתימה לכל עניין ודבר גם בפן המשפטי.