מהו ביטוח בריאות קבוצתי ולמה הוא עדיף

ביטוח בריאות קבוצתי יכול לספק לא מעט יתרונות שונים. זוהי למעשה הדרך הטובה ביותר להשיג כיסוי ביטוחי מקיף במחיר זול ומשתלם. בסופו של דבר, הכוח של הקבוצה תמיד יהיה גדול וחזק יותר, מאשר כוחו של הלקוח הפרטי. לכן במקום לכתת רגליים בין חברות הביטוח השונות, לחכות על הקו ליועצי הביטוח שרק מנסים למכור לכם כיסוי שאינכם זקוקים לו ולבזבז שעות על גבי שעות בהשוואות מחיר, ניתן ליהנות מכל ההטבות של ביטוח קבוצתי באתר http://www.fresh-concept.co.il. הכוונה למעשה לקבוצה של אנשים אשר בוחרים להתאגד בתור קבוצה, ולפנות לחברות הביטוח השונות כדי לקבל מחיר טוב יותר וביטוח מקיף ואיכותי יותר. בצורה כזו, הרבה יותר קל לקבל מחברות הביטוח תנאים טובים יותר, כיסוי רחב יותר וכמובן מחיר זול ומשתלם יותר.

ביטוח בריאות קבוצתי – למה זה טוב?

כאמור, מדובר למעשה ביכולת לצבור כוח ועוצמה מול חברות הביטוח השונות. בעוד שהלקוח הפרטי מוצא את עצמו לא פעם מטורטר מנציג אחד למשנהו, כוחה של הקבוצה מעניק לה שירות טוב ומקצועי יותר. הדבר נכון גם לגבי הכיסוי שהביטוח מציע, אשר משתנה לחלוטין כאשר מדובר על קבוצה גדולה של אנשים, לעומת אדם יחיד. האינטרס של חברת הביטוח יהיה לצרף כמה שיותר לקוחות חדשים, כך שהיא תהיה מוכנה לספק תנאים טובים יותר, במידה ומדובר על קבוצה גדולה של לקוחות חדשים. חשוב כמובן לקרוא את כל האותיות הקטנות של הביטוח המוצע, על מנת להבין מהי הפרמיה המבוקשת, מה בדיוק כולל הביטוח והאם יש כאן טריקים לא כשרים. מומלץ כמובן לפנות למספר חברות ביטוח שונות, על מנת לקבל הצעות מחיר רבות ככל הניתן. בצורה כזו, ניתן יהיה להשוות בין ההצעות האלו ולהגדיל את היכולת לנהל משא ומתן שיביא להצעה המשתלמת מכולן. החוכמה היא לא להתפשר ולא לוותר, היות וככל שהקבוצה שלכם תמנה מספר גדול יותר של אנשים, כך גדל הסיכוי שתגיעו להצעת הביטוח הטובה ביותר.

לסיכום, ביטוח בריאות קבוצתי מאפשר ליהנות מהתנאים הטובים ביותר בשוק הביטוח. הדבר מאפשר כוח רב יותר בזמן המשא ומתן, ולכן משפר את התנאים ומקטין את הפרמיה.