יתרונות של הדפסת צ'קים ישירות דרך בית הדפוס

אם יש משהו שאין עליו מחלקות במדינת ישראל זה הכוח העצום של הבנקים בארץ. העובדה כי יש רק שני בנקים גדולים ועוד שניים קטנים אומרת כי לבנקים יש כוח עצום וכאשר לגוף עסקי יש כוח הוא לא מהסס לנצל אותו ובדרף כלל זה בא לידי ביטוי במחירים שהו גובה. כך אנחנו יכולים לראות כי העלות של פעולות שאנחנו מבצעים בבנק היא עצומה ואין זה משנה אם אנחנו מדברים על לקוח פרטי או עסקי. על כן יש למצוא דרכים אחרות לבצע פעולות שלא באמצעות הבנק ולנהל את עניינו בצורה הרבה יותר חכמה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי דרך הרבה יותר חכמה מאשר להדפיס צ'קים בבנק היא לפנות אל בית דפוס. הדפסת צ'קים ישירות דרך בית דפוס היא הרבה יותר משתלמת מבחינה כלכלית וזהו יתרון עצום שאי אפשר להתעלם ממנו.

מה הם ארבעת הדברים אשר חייבים להיות בהדפסה של צ'קים?

אך כאשר אנחנו פונים אל בית דפוס אופסט קולור בשביל הדפסת צ'קים אנחנו חייבים לוודא כי מתקיימים ארבעה תנאים. קודם כל אנחנו צריכים להבטיח כי הצ'קים מודפסים על נייר ביטוחני וכך נוכל להיות בטוחים כי אף אחד לא יוכל להעתיק אותם. לצד זאת אנחנו חייבים לוודא הצ'ק עצמו מופדס עם צבעים ביטוחניים וזאת גם כן בכדי לוודא כי לא ניתן יהיה לשנות את הצ'ק. נקודה נוספת שיש לתת עליה את הדעת היא העובדה כי אנחנו צריכים לוודא יעשה שימוש ב-UV לייזר נגד מחיקה. לצד כל אלו יש להבטיח כי תהיה הטבעת הולוגרמה על הצ'ק וזהו משהו שגם אסור להתפשר עליו.

תהליך ההזמנה  של הצ'קים – שימו לב למהירות שלו

כאשר אנחנו פונים אל בית דפוס בשביל הדפסת צ'קים אנחנו לא צריכים רק לוודא את הבטיחות של ההדפסה אלא אנחנו צריכים גם להבטיח כי ההדפסה תתבצע במהירות הגדולה ביותר שיש. פעמים רבות אנחנו נצטרך את הצ'קים מהיום למחר ועל כן אנחנו צריכים לוודא כי הצ'ק יודפס במהירות הגדולה ביותר שיש.

קראו גם:

צילום מוצרים לעסקים

הגדלת מכירות באמצעות מועדון לקוחות