מהי תעודת יושר ומתי מבקשים להציג אותה?

כל חברה תלויה בעובדים שלה בצורה עצומה, על החברה להיות בטוחה כי העובדים יכולים לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר שיש ועל  החברה להיות בטוחה כי אפשר לסמוך על כל עובד בעיניים עצומות. יש אינספור סיפורים על מקרים שבהם עובדים הונו את המעסיק שלהם וגנבו כסף מן החברה ולעתים קרובות הסיפורים הללו מסתיימים כאשר החברה פושטת את הרגל כתוצאה מכך. על כן זה ברור מדוע מנהלים רבים עושים הכול בכדי לוודא יכ העובדים שהם מעסיקים הם אנשים אמינים ואיכותיים אשר אנו יכולים לסמוך עליהם. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אחת הדרכים של מעסיק לדעת האם העובד שלו הוא ישר היא לבקש תעודת יושר. תעודה זו מעידה כי לאדם אין עבר פלילי ומקומות עבודה רבים דורשים אותה כתנאי קבלה.

מה קורה אם יש לי רישום פלילי? כיצד אוכל לקבל את התעודה?

העניין הוא שאנשים רבים כאשר היו צעירים ביצעו עבירה שלא מעידה כלום על האופי שלהם ואשר עליה הם מתחרטים מאוד. לא רק זאת אלא שלפעמים העבירה בכלל לא משפיעה על השאלה האם האדם הוא ישר או לא כמו מעצר של אדם בגין הפגנה לא חוקית. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי גם אם יש לכם רישום פלילי יש היום אפשרות למחוק אותו. מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל עורך דין באתר https://www.mr-adv.co.il אשר יגיש בקשה למשרד המשפטים וזאת בכדי שימחקו לכם את הרישום הפלילי וכך אתם תוכלו להתקבל לעבודה שרציתם ולהגשים את הרצונות שלכם ללא קשר לעבר שלכם או לטעויות אשר כל אדם יכול לבצע.

מדוע ניסיון הוא כל כך חשוב בהתנהלות מול המשטרה והפרקליטות?

עליכם להבין כי זה לא כל כך פשוט למחוק רישום פלילי ויש לדעת בדיוק מה לעשות בכדי להבטיח כי יקבלו את הבקשה שלנו. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לניסיון של העורך דין שלכם ואתם צריכים להיות בטוחים כי אפשר לסמוך על העורך דין שלכם בעיניים עצומות ועל כן יש לבדוק את הניסיון שלו לפני שבוחרים בו.