תשואה גבוהה בנדל"ן? השקיעו ביוון!

תשואה גבוהה בנדל"ן? השקיעו ביוון!

יש משהו מוזר בדנ"א של החברה הצעירים בישראל. הם משתחררים מהצבא והם בטוחים כי הם יודעים הכול על העולם ואיך הוא מתנהל. זה נכון פי כמה אצל צעירים המשתחררים מאמ"ן אשר בטוחים כי בגלל שהם נחשפו לכמה סודות הם יודעים כעת הכול על העולם. האמת היא שונה לחלוטין ואם נשתמש בלשון צבאית אפשר להגיד כי אותם צעירים הם פעורים אשר לא מבינים כיצד העולם באמת פועל. הם לא מבינים כי לכל פעולה שלהם יש השלכה אדירה על החיים שלהם ועל העתיד שלהם וכי הם למעשה נמצאים תחת איום מתמיד של רשויות החוק אשר עוקבות אחריהם. אפשר להסיק מכך כי גם כאשר אנו קונים נכס נדל"ן ביוון אנו חייבים לברר עליו כמה שיותר פרטים וזאת בכדי להבטיח כי נשיג עליו תשואה גבוהה ככל האפשר וזהו דבר משמעותי ביותר אשר אנו צריכים לתת עליו את הדעת למה לקנות דירה ביוון.

מה צריך לעשות לפני שאני קונה נכס ביוון?

אם כן כיצד נבטיח כי נשיג את התשואה הגבוהה ביותר על הנכס? מה אנו צריכים לעשות בכדי לוודא זאת? התשובה היא שאנו צריכים לשים לב טוב טוב איפה הנכס ממוקם, אנו צריכים לנסוע ולראות אותו, אנו צריכים לבחון את מצב הנכס והאם יש בו ליקויים או כשלים, אנו צריכים לבחון מה הם מחירי השכירות באזור שבו נמצא הנכס. אנו צריכים לבחון את דרכי הגישה לנכס והאם הוא נמצא בשכונה טובה או לא. כל אלו הם דברים חשובים ביותר אשר אנו חייבים לתת עליהם את הדעת אם אנו רוצים לקנות נכס איכותי וטוב אשר אין ספק כי ישרת אותנו בצורה הטובה ביותר שיש.

האם כדאי לקנות נכס יד שנייה או ראשונה?

יש שאלה האם כדאי לנו לקנות נכס יד ראשונהאו נכס יד שנייה והתשובה היא שאין כאן תשובה אחת ויחידה. לעיתים יהיה עדיף לנו לקנות דווקא נכס חדש ופעמים אחרות יהיה עדיף לנו לקנות נכס יד שנייה. כל מקרה הוא לגופו וכל השקעה שונה מאחרת וזהו משהו שאנו צריכים לזכור.

אולי יעניין אתכם גם: קורס נדל"ן בחינם

כתוב/כתבי תגובה