יועץ משכנתאות

כמעט כל מי שבא לרכוש דירה ראשונה, נאלץ לקחת לשם כך משכנתא. בלי משכנתא קשה עד בלתי אפשרי לעמוד בעלויות הגבוהות שכרוכות ברכישת דירה.

אז אם נדמה לכם כי לצורך נטילת משכנתא צריך פשוט לגשת לסניף הבנק הקרוב ולקחת את המשכנתא, הרי שאתם טועים טעות חמורה.

כי על מנת שאפשר יהיה לקבל משכנתא יש צורך לעמוד בשורה של דרישות מצד הבנק הן מבחינת ההכנסות החודשיות שהלקוח מרוויח בכל חודש והן מבחינת יכולת ההחזר. לא תמיד הלקוח יוכל לקהל את המשכנתא הרצויה. מה שירחיק ממנו את הדירה המיוחלת.

נעזרים ביועץ משכנתא

אז איך אפשר בכל זאת ליהנות מקבלת משכנתא ומרכישת דירה בסופו של דבר?

האם ישנה דרך להגיע לדירה באופן עצמאי עם קבלת משכנתא בלי כל הפרוצדורה המסורבלת והמעייפת אשר לעיתים מותירה את המבקש עם תשובה שלילית?

כאן בדיוק נכנס תפקידו של יועץ המשכנתאות. מדובר באיש מקצוע אשר כל תפקידו הוא לייעץ ולהתאים לכל לקוח את המשכנתא הכי מתאימה לו תוך כדי שהוא מסדר את כל מה שצריך מסביב מול הבנק או מול החברה החוץ בנקאית אשר מהם מבקש הלקוח לקבל את המשכנתא.

שווה לשלם על שירות של יועץ משכנתאות?

רבים תוהים האם שווה בכלל לפות אל יועץ משכנתאות ולשלם את העלויות הגבוהות הכרוכות בשירות כזה? אז בן. חשוב לדעת כי יש בהחלט מקום לבדוק, לברר ולחקור אחר יועץ משכנתאות מוסמך על מנת להיעזר בשירותיו לצורך קבלת המשכנתא. כי בהרבה מאוד מהמקרים אין דרך אחרת לקבל את המשכנתא בלי הסיוע והליווי המקצועי של יועץ המשכנתאות.

אז שימו לב ופנו אל איש מקצוע שאכן יוכל לתת לכם את המענה הנכון למקרה שלכם.