מסכות ממותגות – מוצר שיווק לגיטימי וחזק בעידן הקורונה

מסכות ממותגות

אנשים רבים מחפשים רעיונות מחוץ לקופסא של מוצרים שניתן למתג, מוצרים שעדיין לא חילקו במאות מסיבות כמזכרת, וכאלה שלא שימשו עדיין עשרות פעמים כמתנות לעובדים או כפרסים לתלמידים. אפשר לומר כי למצוא מוצר ייחודי למיתוג זו עבודה קשה מכיוון שכאמור, הרבה מאוד מוצרים כבר שימשו ככאלה. והנה, כאן באה הקורונה לעזרתנו.

הקורונה הכניסה לחיים שלנו מוצרים חיוניים חדשים שניתן להפוך בקלות למוצרי שיווק ופרסום ממותגים.

פריט חיוני חדש – מסכה

הפריט החיוני החדש עליו דיברנו הוא כמובן המסכה. מי היה מאמין שבימינו לא יצא אדם מפתח ביתו ללא מסכה? מי היה מאמין שבכניסה לבתי עסק ולמרפאות יהיה תלוי שלט קבוע – 'אין כניסה ללא מסכה'? אף אחד. אבל זו המציאות. הקורונה גרמה לכך שהמסכות הפכו לאחד מהפריטים החיוניים ביותר עבור כל אדם ואפשר לומר אף יותר מפריטים אחרים שנחשבו עד כה לחיוניים במיוחד. וההוכחה הפשוטה היא שבכל מקום קיימת אפשרות לרכישת מסכות בודדות לצורך כניסה למקום.

שימוש במסכה כמוצר שיווק

בשל השימוש הייחודי והקבוע עם המסכות, הם הפכו עד מהרה לכלי שיווקי יעיל מאוד. עסקים רבים כמו גם בתי ספר ואולמות אירועים החלו להשתמש במסכות ממותגות ולחלק אותם בהזדמנויות שונות או למכור אותם ללקוחות שלהם. יש לציין, כי לא מדובר על המסכות הכירורגיות הפשוטות, אלא על מסכות בד איכותיות יותר שעליהן ניתן להדפיס בקלות כל תמונה, איור או צורה שלא תהיה.

היתרון ביצירת מסכות ממותגות כאקט שיווקי הוא כמובן עניין התפוצה שלהם. בשל העובדה כי מדובר בפריט שימושי כל כך, תוכלו בקלות להפוך בעזרתו את הלוגו שלכם למוכר ולגרום ללקוחות לרצות להכיר אתכם מקרוב ולהיעזר בשירות שאתם מציעים.