הנחיית אירועים לכנסים – המדריך המלא

כיצד מתמודדים המנחים שנאלצים כיום להפגין יותר חדשנות ולשווק את עצמם על מנת שאנשים יצאו מהבית להקשיב להם – הכל על הנחיית כנסים, במדריך שלפניכם.

קיום כנסים היא עוד דרך להעביר מידע להרבה מאד אנשים בצורה יעילה ובזמן קצר. אולם, בעידן שבו כל המידע נמצא במרשתת, זמין ונגיש, שניתן להגיע אליו במחי הקלקה אחת, מדוע עדיין חשוב לקיים כנסים? בדיוק מהסיבה שאנשים עדיין הולכים לקולנוע. הגם, שכנס יכול להיות וירטואלי, עדיין מנחה טוב הוא כזה היודע לסחוף בכנס און ליין בדיוק במידה שהוא סוחף בכנס פרונטלי. 

אז איך עושים את זה הכי טוב?

ערך מוסף – מה אתם יכולים לתת לקהל שלכם מעבר למה שהוא כבר קרה באינטרנט ונחשף אליו בחייו? אם החדשנות לא תגיע בדמות התוכן, הרי שהפרזנטציה שלכם, ההומור, צורת ההגשה יצטרכו לעשות זאת, אבל זו תהיה רק חצי עבודה.

מקצועיות – לא רק לגבי אופן ההגשה אלא גם איכות המידע ובקיאות בנושאי הכנס.  האם יש לכם את היכולת להתאים את הגשת המידע לקהל היעד שלכם ועדיין להיות מלאי השראה ומרתקים?  האם תוכלו לסחוף אחריכם ולעניין גם כשהתוכן מאתגר, משעמם או קשה לעיכול אצל הקהל?

הומור – הומור הוא המלח והפלפל שבלעדיהם אפשר אמנם לשבוע מהארוחה אך לא ממש להנות ממנה. הוא הברומטר של הערב. הומור מייצר תגובה מיידית ויש בו כדי לעזור לכם להבין מי נגד מי ומה ניתן לשפר תוך כדי תנועה.

תשוקה – אם אין לכם תשוקה להנחיית אירועים לכנסים מצאו עיסוק אחר. חיידק הבמה כשמו כן הוא, כמו חיידק מקנן בכם. האדרנלין משפריץ מכל נקבובית בגופכם, אתם נלהבים ולהוטים והדיבור לקהל בוער בעצמותיכם.

ליצירת קשר הכנסו לאתר: https://www.odeliayakir.co.il/.