סורק מניות – איך זה עובד ומה כדאי לדעת

סורקי מניות משמשים לבדיקת מחירי מניות בזמן נתון. ניתן להשתמש בהם כדי לבדוק אם החברה מצליחה או לא. סורקי מניות הם כלי שימושי מאוד לחברות וניתן להשתמש בהם במצבים רבים. הם יכולים לשמש לבדיקת המניות של חברה ולברר היכן הם טועים.

חברות משתמשות בהן כדי לבדוק את מחיר השוק של המניות שלהן ולגלות אם הן מוערכות מעל או נמוך בכל זמן נתון. סורקי מניות שימושיים גם כאשר אתה צריך לברר אם מניית החברה שלך עולה או יורדת, אבל אתה לא רוצה לבצע תנועות גדולות באסטרטגיית המסחר שלך כי זה יכול להשפיע על שולי הרווח שלך, אז אולי תרצה לראות איך זה קורה בנקודת זמן מסוימת לפני ביצוע מהלכים גדולים באסטרטגיית המסחר שלך.

בנוסף, סורקי מניות משמשים לסריקת מחירי מניות ולקבלת המחיר העדכני ביותר של מניה. התוכנה מותקנת על שרתי החברה, והיא מתעדת את כל הנתונים שנאספים על ידה.

מחפשים תוכנה לניתוח מניות? מוזמנים לבקר באתר של עדי קידר >>>

יתרונות לשימוש בסורק מניות

עם סורק מניות, אתה יכול לקבל את המידע הרלוונטי והעדכני ביותר על שוק היעד שלך.

כשאתה מחפש מניות לקנייה, קל למצוא את עצמך באותה עמדה כשאתה סורק את הבורסות בניסיון להבין מה קורה.

לעתים קרובות שאנשים נוטים לפספס הזדמנויות מאחר ואין להם מספיק הבנה בנושא. יתרון עיקרי בשימוש בסורק מניות הוא בכך שהוא חושף הזדמנויות השקעה נסתרות שיש להן פוטנציאל להניב תשואות משמעותיות.

מסד נתונים לבדיקת מניות עשוי לכלול אלפי מניות. זה יכול לחשוף מניות שמעולם לא שמעת עליהן. בדרך כלל, המניות שאינן מיוצגות מתעלמות מהשוק. לכן, יש הזדמנות למשקיע המשתמש בסורק מניות כדי לזהות את אבני החן הנסתרות ולהניב רווחים מהן.

רוב סורקי המניות יכולים לעזור לך להפוך למשקיע יעיל, על ידי מתן כל המידע הפיננסי העדכני ביותר. תוכל להעריך אותן ולקבל החלטה מושכלת על סמך פעולת המחיר האחרונה.