אפשר לתבוע בהצלחה גם חברות ביטוח! אנחנו מתמחים בתביעות אלו

עורכי דין לתביעות של חברות ביטוח הן מגמה גוברת. הם מספקים ייעוץ וייצוג משפטי מול חברות הביטוח על מנת לסייע ללקוח להוציא את מקסימום השיפוי שמגיע לו לאחר תשלום של פרמיית הביטוח של שנים.

חלק מהלקוחות הזקוקים לעזרה מעורך דין תביעות של חברת ביטוח כוללים:

  • אנשים שאין להם כיסוי ביטוחי מספיק כאשר הם נפגעים מרכב וצריכים להגיש תביעה לחברת הביטוח שלהם על מנת לקבל פיצוי על פציעות.
  • אנשים שביתם ניזוק וצריכים להגיש תביעה עם חלק נזקי הרכוש של בעל הבית שלהם .
  • אנשים שעמדו בפני הפסדים כספיים עקב שריפה או שיטפון שלא כוסו בפוליסת הביטוח שלהם.

מהי מידת החשיבות של ייצוג משפטי מול חברת ביטוח?

ייצוג משפטי מסוג זה חשוב מתמיד בגלל הזרם ההולך וגובר של תביעות המוגשות נגד חברות הביטוח בגין טיפול לא תקין בתביעות, הכחשה שלא כדין, וכיסוי בלתי הולם. עורכי דין לביטוח עוזרים לאנשים לקבל החלטות כאשר חברת הביטוח שלהם לא תעשה זאת.

עורך דין לנכות יעזור לך להעריך את השפעת הפציעה שלך ולנהל משא ומתן על פשרה שיעניק לך פיצוי הוגן. משרד עורכי דין לנזקי גוף יסייע בהגנה על זכויותיכם ויבטיח שחברות הביטוח לא יתעלמו מכם. או הטענה שלך. קביעת סוג עורך הדין שאתה צריך תהיה תלויה בפרטי המקרה שלך ובמה שקרה לך שגרם לך להזדקק לייצוג משפטי. אם אתה נקלע לתאונת דרכים, למשל, ויש לך תביעה נגד חברת ביטוח בגין משטחי צמיגים פגומים או רשלנות אחרת של נהג, אז הדרך הטובה ביותר היא להגיש תביעה בגין נזקי גוף. עורך דין תביעות ביטוח עבור פציעות אישיות של אדם יכול לעזור לך לקבל את הכסף שאתה צריך כדי לשלם חשבונות רפואיים, אובדן שכר והוצאות אחרות הקשורות לפציעות שלך. עורך דין תביעות ביטוח יכול גם לעזור לך לקבוע אם התביעה שלך ראויה למאבק בבית המשפט או לנהל משא ומתן על פשרה עם חברת הביטוח בעצמך. 

מה כולל ייעוץ משפטי מעורך דין?

הייעוץ המשפטי הניתן על ידי עורכי דין אלו אינו מוגבל רק לאולם בית המשפט, אלא כולל גם כל סוג של מחלוקת שעלולה להתעורר בין החברה ללקוחותיה. כמה דוגמאות למחלוקות כוללות תביעות על תנאי פוליסת ביטוח, כשל בשירות או חיוב לא מדויק.

>לייעוץ משפטי בנושא פנו אל עורך דין יניר הראל