מה זה ידועים בציבור?

כאשר יש בני זוג שמקיימים מערכת יחסים לאורך תקופה ארוכה, הם מוגדרים בתור ידועים בציבור. כתוצאה מכך החוק חל עליהם בצורה אחרת מבני זוג שאינם ידועים בציבור. יש להם זכויות וחובות אחד לשניה. כך שזה בוודאי משהו שבני זוג צריכים לקחת בחשבון.

במצב כזה של פרידה צריך לקחת בחשבון את ההשלכות של החוק על ידועים בציבור ולפעול בהתאם בצורה אחראית. בעזרת גישור זוגות מצליחים לפתור את בעיותיהם ללא צורך בשופט או בית משפט. תהליך זה הוא לא רק זול יותר מהליכה בבתי המשפט, אלא שהוא גם יעיל יותר, מהיר יותר ומאפשר לשני הצדדים לראות מה הם רוצים וצריכים על מנת לספק את צרכיהם.

תקבלו ייעוץ מקצועי בנושא

הליך גישור הוא תהליך שבו שני אנשים מתאחדים במטרה למצוא פתרונות שיספקו את שני הצדדים המעורבים בהליך הגירושין. המגשר מסייע לשניים להמציא פתרונות שיובילו להפרדה ידידותית ביניהם.

גירושין הם אף פעם לא קלים, אבל לעתים קרובות זה פחות מלחיץ בגישור, לעומת ביצוע ליטיגציה. גישור הוא כאשר שני צדדים מסכימים להשתמש בצד שלישי, כגון מתווך, כדי לעזור להם לפתור את המחלוקות ביניהם לפני שהם פונים לבית המשפט. זה יכול לחסוך זמן וכסף ועדיין לתת לשני הצדדים הזדמנות לסגירה מבלי לעבור הליכים משפטיים שעלולים להיות סוחטים רגשית או ממושכים באופיים.

תבינו בדיוק איך לפעול במצב שלכם

גירושין הוא תהליך קשה ולרוב כרוך בהליכים משפטיים מורכבים. גישור יכול להיות דרך יעילה לעזור לזוגות לנווט בתהליך. גישור הוא סוג של יישוב סכסוכים שבו צד שלישי, בדרך כלל אדם חסר פניות הנקרא מגשר, מסייע לצדדים השנויים במחלוקת להגיע להסכמה בסוגיותיהם על ידי הקלת התקשורת ביניהם.

המגשר מקל על התקשורת בין הצדדים ומסייע להם לזהות מה הם רוצים מהליך הגירושין וכיצד הם יכולים להשיג זאת. המגשר גם עוזר להם להתמקד במטרות שלהם במקום להגיב זה להצהרות ולמעשיו של זה.

לפרטים נוספים >>>