יתרונות וחסרונות של משכנתא חוץ בנקאית

משכנתאות חוץ בנקאיות תשואות פיננסים הופכות בשנים האחרונות ליותר ויותר פופולריות. הם יכולים להיות האופציה המושלמת עבור לווים שמתקשים לקבל אישור להלוואה בנקאית או רוצים לחסוך בריבית. עם זאת, הם גם מגיעים עם סט חסרונות משלהם.

ישנם יתרונות רבים של משכנתא חוץ בנקאית. הלוואות אלו בעלות ריבית נמוכה יותר וקל יותר לזכות בהן. עם זאת, ישנם גם כמה חסרונות להלוואות אלו. היתרון החשוב ביותר הוא שהם יכולים לספק לכם ריבית נמוכה יותר מאשר עם משכנתאות בנקאיות. הסיבה לכך היא שהבנקים גובים תעריפים גבוהים יותר מכיוון שהם צריכים להרוויח יותר כסף כדי לכסות את העלויות שלהם, כולל כיסוי הסיכון שלהם.

תנסו להבין האם זה משתלם לכם בכלל

החיסרון של סוג הלוואה זה הוא שהמלווה אינו מציע הגנה כמו עם משכנתא בנקאית, מה שאומר שיהיה יותר סיכון כרוך בהלוואה אם משהו ישתבש או אם אינך יכול לעמוד בתשלומים על ההלוואה שלך.

היתרונות של משכנתאות חוץ בנקאיות הן שלעיתים קרובות הן יכולות להיות זולות יותר מהלוואות בנקאיות, והן מציעות גמישות רבה יותר בכל הנוגע לתקופת ההחזר. החסרונות כוללים את העובדה שהם עשויים שלא להציע הגנה פיננסית כמו משכנתא בנקאית.

תתייעצו עם יועץ משכנתאות לפי קבלת החלטות

כחלופה, יש אנשים שבוחרים להשתמש בחברות אשראי במקום בבנק עבור המשכנתא שלהם. חברות אשראי מציעים ריביות נמוכות יותר, אך זה מתקזז על ידי עמלות ודרישות גבוהות יותר לזכאות להלוואה. משכנתא חוץ בנקאית היא סוג של משכנתא שלא מגיעה מבנק. משכנתאות אלו בדרך כלל נמוכות יותר בריבית וקלות יותר להשגה מאשר משכנתאות מסורתיות. עליכם רק לבדוק בצורה מדויקת מה הכי משתלם לכם עם יועץ מומחה.

לתיאום פגישת ייעוץ עם יועץ משכנתא >>>