סט מחזורים כוונת הלב

גלגל השנה היהודי סובב סביב חגי ישראל ומועדיה. לא לחינם מכונים מחזורי התפילה של החגים בשם הזה כי יש את המחזוריות של החגים סביבם סובבים המועדים שלנו.

רבים בוחרים לרכוש סט מחזורי תפילה לקראת החגים והמועדים כאשר לרוב ישנה העדפה לקניית סט שלם של כל החגים. הסט השלם מעניק לנו את האפשרות להתפלל בצורה הרבה יותר נוחה ונגישה עם סידור התפילה המיועד במיוחד לאותו חג.

כשאתם באים לרכוש סט מחזורים כוונת הלב יש לכם מגוון רחב מאוד של אפשרויות. יש סטים של מחזורים המגיעים עם פירושים רבים וביאורי המילים מה שהופך את מחזור התפילה לעבה כרס וכזה שלא תמיד יתאים לכולם. לדוגמא עבור ילדים צעירים, חבל לקנות מחזורים מבוארים מהסוג הזה כי הם לא באמת יעריכו את המחזור ובנוסף הם גם ימצאו את עצמם עם מחזור כבד ומסורבל שרק יכביד עליהם את משא התפילה. 

סט מחזורים כוונת הלב למי זה מתאים?

באתר https://tefila-shop.co.il למשל, יש היום סטים שלמים של מחזורים כמו גם של סידורי תפילה וכן ספרי תהילים אשר אלו מציעים את ביאורי המילים ממש מתחת לכל מילה. באופן כזה קל להתפלל תוך שימת לב לביאורי המילים כאשר אלו ממש בולטים לעין בלי שיהיה צורך לחפש בצדדים את הפירושים השונים.

למי מתאים מחזור כזה? מחזור כוונת הלב מתאים לכל אחד אך במיוחד עבור אנשים שמחפשים בדיוק את זה. כל מי שכבר מכיר את השיטה של "כוונת הלב" ומכיר את הסידורים או את ספרי התהלים ישמח בהחלט לגלות כי גם בתחום הזה של מחזורי התפילה הגיעה השיטה. שיטה שמאפשרת חיבור למילות התפילה חיבור להבנת הדברים ויכולת ללמוד היטב תוך שימוש נכון במחזור ועוד הרבה מאוד מעבר לזה.