ייעוץ עם מומחי מס אמריקאי כדי להימנע ממיסי FATCA

בשנת 2010 נכנס לתוקפו חוק ה FACTA אשר מחייב את מדינת ישראל לדווח לרשויות המס של ארצות הברית על חשבונות פיננסיים שלמעשה מוחזקים בישראל על ידי אזרחים אמריקאים או על ידי אנשים שיש להם גרין קארד. לכן עולה השאלה האם אדם שיש לו חשבון כזה צריך לשלם מיסים גם בארצות הברית וגם בישראל? והאם ייעוץ עם מומחי מס אמריקאי כדי להימנע ממיסי FATCA פטקה אכן יכול להיות יעיל? במידה וגם אתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם דילמה כזאת ורוצים להקטין כמה שרק אפשר את המיסים שאתם צריכים לשלם, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. ראשית, רוב האנשים היו מעדיפים לשלם פחות מיסים ושנית, חשוב לדעת שיש לכם אל מי לפנות.

החשיבות של הגשת דוחות מס בצורה מסודרת

כל אדם שיגיע לקבל ייעוץ עם מומחי מס אמריקאי כדי להימנע ממיסי FATCA יגיע למסקנה במהירות שאחד מהדברים הכי חשובים בנושא המיסים האמריקאים, הוא לעשות את הדברים בצורה נכונה וחוקית. אין שום סיבה לקחת סיכונים מיותרים או לנסות להעלים מס, שכן בסופו של דבר טבעם של דברים כאלה להתגלות ועלול להיות שתשלמו מיסים כבדים יותר בעתיד. לכן, כל יועץ מס מקצועי ומוביל ידאג לתדרך אתכם בצורה נכונה בנושא הזה, כי המטרה בסופו של דבר היא לדאוג לכך שתשלמו הכול בזמן במידה ואין לכם אפשרות להימנע בכלל מהמס.

האם יש אופציה להימנע מהמיסים?

לשלם מיסים למדינה שבפועל אתם לא גרים בה זה עוד יותר מרגיז מאשר לשלם מיסים כאן, בישראל. לכן ברור מדוע ייעוץ עם מומחי מס אמריקאי כדי להימנע ממיסי FATCAמעניין אתכם, כי ברוב המקרים גם מדובר על סכומים לא מבוטלים שתוכלו לחסוך. קחו בחשבון שאומנם לא תמיד ניתן לחסוך את המיסים שעלינו לשלם את במקרים רבים זה כן אפשרי ולכן שווה לבדוק זאת. מה שכן, אנחנו ממליצים לכם לקבוע פגישה בנושא כמה שיותר מהר כי חבל לדחות את הדברים וחבל לשלם סכומים גבוהים מידי אם אין בכך צורך.