משרדים להשקעה – השקעה בטוחה?

ענף הנדל"ן הוא אחד הענפים הפופולריים ביותר. גם אנשים שאינם בעלי ניסיון בתחום מנסים את מזלם ורוכשים נכס ממנו יוכלו להפיק הכנסה פסיבית. במידה ואין להם ניסיון כלל בתחום, ידע, רקע כלשהו או לכל הפחות נצמדו לחברת נדל"ן מקצועית לביצוע השקעה חכמה ונכונה יותר, סביר להניח שהם ינחלו אכזבה מרכישת הנכס הראשון שלהם ולא יבינו מדוע הם לא מרוויחים ממנו כפי שרצו. חשוב להשקיע בתבונה, בוודאי כאשר אתם מגיעים ללא ניסיון ולהיצמד לחברת נדל"ן מקצועית ומנוסה בתחום.

השקעה במגורים או בנדל"ן מסחרי?

מרבית האנשים, בוודאי המתחילים בתחום, מעדיפים לרכוש דירה באזור שהם מכירים, להשכיר אותה ולהרוויח שכירות כביכול כהכנסה פאסיבית עבור השקעתם. הם אינם מבינים כי יש הזדמנויות מסחר גדולות יותר ומשתלמות יותר. למעשה, אין מי שיסביר להם את זה בתחילת הדרך. אתם עושים את הצעד הראשון הנכון שלכם בקריאת מאמר זה ובבחינת אפשרות נוספת – הנדל"ן המסחרי. הנדלן המסחרי מתייחס בעצם לרכישת שטח/נכס שבו יופעל עסק מסוים. אולי אתם מכירים את זה ממודעות של שיווק שטחי משרד באזורים מסחריים חדשים שנבנים: בנייני משרדים חדשים, אזור מסחר, אזורי תעשייה ועוד. כדאי להכיר את הנושא קצת יותר לעומק ולבחון את האופציה אולי לרכוש משרדים להשקעה ולא רק דירות למגורים.

טיפים נוספים עם נדל"ן מסחרי:

משרדים להשקעה יותר קל לטפח כיוון שעובדים מול עסקים שכאמור אלה בעת הקמתם או בשיא תפארתם – בעלי הון אישי מסוים, עמו הם יכולים לשכור את השטח ולבצע בו את פעילות העסק. בין אם מדובר בשטח עליו יוקם מפעל, במשרד שבו יתופעל העסק וכו'. לעתים ישנם אנשים הקונים משרדים וחוצצים את המשרד עם קירות נוספים לכמה משרדים קטנים כדי לאפשר כמה שכירויות לפי גודל וכן ניתן להגדיל את הסיכוי למצוא לקוחות מתאימים.

עבודה מול חברה מקצועית:

ענף הנדל"ן רווי באנשים בעלי ניסיון רב בתחום, ידע וחוש למציאת הזדמנויות מתאימות. היצמדו לחברת נדל"ן מקצועית כמו רפאל נדל"ן כדי להשקיע את הכסף שלכם בצורה נכונה ולא ליפול בהשקעות לא נכונות.