לקראת ימי המכירות, כך תזמינו נכון באינטרנט

לקראת ימי המכירות הבומבסטיים בכל אתרי הקניות בגדולים בעולם, מעבר לחגיגה המטורפת שיש בזה, חשוב לדעת גם איך לבצע את הקניות בצורה שתתאים לנו ולא תרושש את כיסנו מכל שקל להמשך החודש.

לקראת ימי המכירות, כך תזמינו נכון באינטרנט

אם החלטתם להזמין מוצרים באינטרנט, כדאי לדעת לשים גם את הגבול המקום הנכון כדי לשמור על צרכנות בריאה. ישנם אנשים שרוכשים מוצרים באינטרנט ואינם שמים לב לקצב הקניה במטורף שהם מבצעים ובסוף חודש, הם מגלים עו"ש לא הכי נעים בבנק.

כדי לצרוך נכון מוצריך באינטרנט, זכרו: גם אם מצאתם פריט מסוים אותו אתם מעוניינים לרכוש, כדי לחפש את אותו הפריט מספר פעמים עד שתקבלו את ההצעה הטובה ביותר. כך תשימו לב טוב יותר לכסף שלכם ולא תזרקו אותו לכל עבר.

איך לבחור מידת בגד באינטרנט?

כמעט לכל קמעונאי בגדים ברשת, יש מקטע באתר, המוקדש למידע על המידות, שיכול להיות דבר שיציל אתכם, כשאתם מוציאים כסף על פריטים שאתם לא יכולים ללבוש אותם במקום.

לפני שתתחילו להוסיף בגדים לעגלת הקניות הווירטואלית שלכם, וודאו שאתם ברורים לגבי מדיניות הגודל ומידות הבגדים בחנות המקוונת. למרות שאתם לובשים מידה 32 בג'ינס במותג אחד, זה לא אומר שאתם אוטומטית שייכים לאותה המידה במותג אחר.

לפרטים נוספים על מסחר מוצרים סינים:

http://26trading.com/

איך להיות בטוחים שהזמנו מידה נכונה?

אף פעם אל תקנו מחנות בגדים מקוונת שאין לה מדיניות החזר נדיבה והוגנת. חנות טובה, מציעה לשלם עבור החזרות פריטים, אך אחרות, ידרשו שתצטיידו בתווית ההחזרה. בכל אופן, תימנעו מחנויות שאינן מאפשרות החזרות.

בכדי להימנע ממידת בגד שאינה מתאימה לנו, הזמינו שניים מאותו בגד בגדלים שונים מהאתר האינטרנט, עם מדיניות החזרה בה אתם מאמינים. לאחר מכן, שלחו בחזרה את הבגד שאינו מתאים. 

מה חשוב לדעת כשרוכשים בגד באינטרנט?

חשוב לוודא שהחנות בה אתם רוכשים את הבגדים שלכם, מציעה החזר כספי עבור החזרות, כך שתדעו בוודאות שעל הבגד שלא התאים לכם, תקבלו החזר מלא מאותו אתר בו אתם קונים.

קראו גם על ליווי אישי בסין.