לא רק לקטנים – קוסם למבוגרים

קסמים תמיד מרתקים את הציבור, ילדים קטנים נהנים מקסמים שמבצעים אמנים בהופעות, כמו הוצאת חיה מסוימת מהכובע.

 

קוסם למבוגרים

עם הגיל הסקרנות אינה נעלמת ולכן כשמופיע אמן חושים שמבצע קסמים למבוגרים, כל הקהל נסחף לכך ומשתף פעולה כיוון שהוא מוקסם מזריזות הידיים ומהאשליות השונות אשר יוצרות קסמים יוצאי דופן.

לכל אמן יש את הרפרטואר שלו שבאמצעותו הוא מחולל את הקסמים. אלו יכולים להיות סוגים שונים של קלפים, אביזרים יום יומיים שמקבלים פתאום שימוש חדש, קופסאות, בדים, משחקים ועוד. הסגנון הוא ייחודי לכל אחד, אך כולם מבצעים קסמים שמפתיעים את הקהל וגורמים לו להסתקרן לגבי הצעד הבא שהקוסם יבצע.

 

היתכנות של הקסמים

בהפעלת הקסמים, המציאות עולה על כל דמיון ואמן החושים מותח את היכולות של המוח האנושי עד הקצה. כך בווירטואוזיות ובקלילות ידיים הוא מצליח להדהים את הקהל ולבצע שפע של תעלולים באמצעות זריזות ידיים ולשלוף בדיוק את הקלף הנכון ביותר להפתעתם הרבה של האורחים.

זה יכול לקרות על הבמה באירוע פרטי או עסקי, או לחלופין אם הקוסם עובר בין השולחנות במפגש מסוים, מסעדה או אירוע כלשהו, שבו האנשים יושבים בניחותא והוא מפליא בקסמיו בין השורות.

אין אחד שלא נהנה מהקסמים למבוגרים, כל אחד מהספקנים חושב איך הוא עשה את זה, איך זה הצליח לו? אך ללא קשר הם המומים מהתוצאה יוצאת הדופן ולכן הם מעוניינים לראות עוד ועוד קסמים בתחומים שונים. כך הוא יוצר קסמים גם בתחום קריאת המחשבות, על ידי הסחת דעת, יצירת אשליות ויצירת מצב שבו האורח אומר בדיוק את המילים אשר המנטליסט כיוון שיאמר כך שההפתעה היא מושלמת ואהובה על הקהל.