בדיקת זכאות להחזר מס מעולם לא הייתה פשוטה כל כך

הידעתם שעשרות אלפי אנשים שישראל מפסידים בכל שנה כסף, בגלל תשלום יתר למס הכנסה? האמת היא, שהמספר המדויק ככל הנראה גבוה בהרבה. כדי לקבל כסף בחזרה, כסף שמגיע לכם, כל מה שאתם צריכים זה לברר האם מגיע לכם החזר מס. אם זה נשמע לכם מסובך, דעו כי בדיקת זכאות להחזר מס מעולם לא הייתה פשוטה כל כך.

החזר גם לאזרח הממוצע

חברות גדולות ובעלי עסקים שיש להם רואה חשבון צמוד או מנהלי חשבונות, לא צריכים להיות מודאגים. להם תמיד יש מי שיבדוק אם מגיע להם החזרי מס. האזרח הממוצע לא נהנה מהפריבילגיה הזאת ועד עכשיו, באמת הרבה אנשים לא קיבלו את מה שמגיע להם. אבל כיום, בזכות האינטרנט, גם הציבור הרחב מודע לזכויות שלו. ועל ידי פניה באתר של חברה להחזרי מס שעוזרת לציבור, כל אחד יכול לקבל החזר, זה עד כדי כך פשוט.

הכי פשוט כשמייצגים אתכם לאורך כל התהליך

חברה מקצועית להחזרי מס בעצם מציעה לציבור ליווי צמוד של יועצי מס מוסמכים. חברה כזאת עושה את הדברים הכי פשוט והכי נוח. כל מה שצריך זה לפנות ותהליך הבדיקה מתחיל. לאחר פתיחת התיק יועץ מס בודק את כל הקריטריונים לפי חוקי המס (פקודות מס הכנסה והנהלים השונים). אחר כך, הלקוח מקבל פירוט של כל המסמכים שצריכים להראות למס הכנסה על מנת לקבל את ההחזר. החברה משמשת כ"מייצג" כלומר הם בודקים בהתאם לחוק ועבור הלקוח כמה החזר אפשר לקבל עבור השנים האחרונות. המייצג מגיש את הבקשה למס הכנסה ולכם נשאר רק דבר אחד. לחכות שבמס הכנסה יעברו על הבקשה שהוגשה בשמכם וההחזר יכנס לחשבון הבנק שלכם.

 

לעוד מידע ובדיקת זכאות, בקרו באתר https://www.taxfinance.co.il/