מיקור חוץ הודו

מיקור חוץ הודו

מיקור חוץ הפך להיות לפתרון נגיש ויעיל עבור עסקים וחברות רבות, ובמיוחד אם מדברים על חברות העוסקות בתחום ההייטק. חברות כאלו מתמחות בפיתוח של מוצרים טכנולוגיים חדשניים, המצריך צוות גדול של עובדים האחראי על תחומים ונושאים שונים. כדי להבטיח שכל אלו יתנהלו בצורה נכונה ושוטפת מבלי לפגוע בניהול התפעולי של החברה, נהוג לנתב חלק מהפעילות המקצועית של החברה אל חברות חיצוניות שיבצעו את העבודה.

בדרך הזו החברה חוסכת משאבים יקרי ערך הן מבחינת כוח אדם, הן מבחינת זמן ואמצעים, וכמובן חיסכון משמעותי של כסף ומשכורות עבור העסקה והחזקה של עובדים רבים. מיקור חוץ הודו יכול להיות פתרון מצוין עבור חברות ועסקים שונים, כיוון שמדובר על חברות וספקים חיצוניים המחזיקים בידע וניסיון רחב ובמקביל מציעים עלות שירותים נוחה ומשתלמת יותר עבור העסק.

מיקור חוץ לחברות תוכנה

העיסוק המרכזי של חברות תוכנה הוא לפתח ולייצר מוצרי תוכנה ייעודיים ומותאמים אישית עבור לקוחות מכל העולם, דבר המצריך עבודה מסביב לשעון של מתכנתים ומפתחים מקצועיים ומנוסים. לפני העברת מוצר התוכנה המוגמר ללקוח, יש לוודא כי המוצר מוכן לשימוש ועומד בכל הדרישות אותן הלקוח ביקש. משום כך קיים תפקיד ייעודי ומוגדר של בודקי תוכנה, האחראים על בדיקת האיכות של מוצר התוכנה ומציאת שגיאות שיש לתקן.

כדי שלחברת התוכנה יוקצו מירב המשאבים לתכנון, ייצור ופיתוח של מוצרים איכותיים וחדשניים נושא הבדיקות של מוצרי התוכנה מועברים אל מיקור חוץ הודו, שהינה חברה מקצועית לבדיקות תוכנה היושבת בהודו ומבצעת את החלק התפעולי של הבדיקות עבור חברת התוכנה.

מיקור חוץ בתחום השיווק באינטרנט

גם בתחום שירותי QA וגם בתחום השיווק באינטרנט ניתן למצוא חברות מיקור חוץ מקצועיות ומנוסות, שיבצעו את החלק השיווקי עבור כל חברה בהתאם לצרכים העסקיים של כל עסק.