עורך דין מקרקעין בחדרה

בתחום הנדל"ן יש כל כך הרבה מיזמים ועסקאות שדורשות המון בדיקות משפטיות ועבודת ניירת מאחורי הקלעים, שכמעט בלתי אפשרי היום להבטיח שעסקה כזאת תיעשה כחוק ובצורה חלקה בלעדיהם. רק עורך דין אביב שובייב ושות' יכול היום להבטיח לכם שכל מיזם נדל"ני שתהיו מעורבים בו יתנהל אכן כשורה וכחוק ללא בעיות. עורך הדין הוא זה שבודק אם העסקה נכונה לכם ויש לה היתכנות והיא חוקית מבחינת ההבטחות ורישום הבעלות, ובכך יכול לוודא שכל מהלך בה נעשה כפי שצריך לקרות.

שירותים של עו"ד מקרקעין בחדרה שאסור לוותר עליהם

  • גם כאשר מדובר בשכירת דירה או השכרת לדיירים, מומלץ לא לעשות שום צעד מבלי שעורך דין בד והכין לכם חוזה שאתם יכולים להיות רגועים ששומר על הזכויות שלכם. זה נכון גם לדיירים בדיוק כמו למשכירים. כך הכל מכוסה כחוק והוא הוגן כלפי כל הצדדים.
  • נכסים ומקרקעין שמורישים הופכים לפעמים להיות סלע מחלוקת והם גורמים סכסוכים שונים, או עלולים להימכר בגלל חובות או בגלל חוסר הבנה של החוקים ושל הפוטנציאל של העסקאות שאפשר לעשות בהם. עורכי דין בתחום יכולים להציע לכם אפשרויות שונות כדי להציל נכסים  ואף לייצג אתכם מול הרשויות במקרה של בעיות בנכס ובשמירת הזכויות שלכם.
  • הביקוש לדיור והיציאה ממרכז הארץ לפריפריה פותחת בפני רבים את ההזדמנות לרכוש נכסים שונים באזורים כפריים. שם יש יותר עתודות קרקע ולכן ברור למה זה עדיף. אלא שצריך להבין בחוקים שנוגעים לקרקע חקלאית כדי לוודא שכל מיזם כזה הוא אכן חוקי וכדאי בטווח הזמן הנראה לעין. ליווי של עו"ד מקרקעין בחדרה מבטח לכם את כל זה.
  • כל מהלך לפירוק שותפות או להרכבה שלה דורש חוזה מתאים וליווי וייצוג משפטי של עו"ד מקרקעין שמטפל בכל זה.