מחירון ציפורניים כמה יעלו לך ציפורניים ומה ההבדל

מחירון ציפורניים

נשים רבות מתעניינות לגבי מחירים של עיצוב ציפורניים, אילו סוגי עיצוב קיימים ומה ההבדל בניהם. אם גם את רוצה לדעת את כל זה, הגעת אל המקום הנכון. במאמר הבא ננסה לעזור לך להבין את כל מה שרצית לגבי עיצוב ציפורניים וקביעת המחיר לכך.

בניית ציפורניים – מי עושה את זה?

בניית ציפורניים הוא תפקידה של קוסמטיקאית מקצועית או יותר נכון של מניקוריסטית מקצועית מהאתר הידוע בתחום Betterlook . וזאת, מכיוון שאלה מבינות את התהליך אותו חשוב לעשות לפני בניית הציפורן. לפני תחילת הבנייה, חשוב מאוד לוודא שהציפורניים לחות מספיק ובריאות לחלוטין והחומרים שעומדים ליישם עליהן לא יהרסו אותן. אם הציפורניים לא כאלה, יש לטפל בהן ולהבריא אותן באמצעות חומרי פילינג שונים ותחליבי לחות אשר יכינו את הציפורן כמו שצריך לקראת בניית העיצוב עליהן.

אילו סוגים של עיצובי ציפורניים קיימים כיום?

ראשית הדרך של עיצוב ציפורניים היה עם לק צבעוני ופשוט שמרחו על הציפורן אפילו ללא עזרה של קוסמטיקאית. אך כיום, ניתן למצוא מגוון דוגמאות לציפורניים מעוצבות – החל מעיצוב עגול, עיצוב מחודד, מרובע, שפיצי או אליפטי. כמו כן, ניתן לבחור במגוון צבעים, שילובי צבעים וטקסטורות שונות. יש עיצובים עדינים יותר שמתאימים לנערות או לכלות, עיצובים טבעיים וסולידיים ולעומתם עיצובים צעקניים ובולטים יותר.

איך קובעים מחיר לעיצוב ציפורניים?

מחירון עבור קוסמטיקאית ללק ג'ל ברחובות וגם עבור בנייה ועיצוב ציפורניים הינו דינמי מאוד והמחירים בו משתנים בהתאם לסוג הטיפול הנדרש בנוסף לעיצוב עצמו. להלן דוגמה לקביעת מחיר לעיצוב ציפורניים – בניית ציפורניים בלק ג'ל עולה בין 60 שקלים ועד 120 שקלים, המחיר לבניית ציפורניים באקריל, מתחיל ב- 120 ₪ ומגיע עד ל- 260 ₪. מחירם של טיפולי מניקור נע בין 30 ₪  ל- 120 ₪.