דיוס חוזר לעוגני קרקע

זוהי טכניקה המשמשת בבניית יסודות בטון ובנייה. זה כרוך במילוי החללים או הרווחים בין הדיס עם בד ספוג לדיס, המאפשר את חיזוק הבסיס.

תהליך הסרת הדיס מלוח בטון יכול להיות די מייגע וגוזל זמן, במיוחד אם הוא קיים כבר זמן מה. עם זאת, עם קצת כושר המצאה וטכנולוגיה חדשה, תהליך זה נעשה הרבה יותר יעיל.

דיוס היא טכניקת בנייה ישנה ששימשה לראשונה עוד בימי הרומאים ליצירת מבנים כגון גשרים, כבישים ואמות מים. זה כרוך במילוי חללים או רווחים בין הבטון או הטיט בדיס נוזלי שמתמצק כאשר הוא מתייבש. זה יוצר קשר חזק בין שניים

מה עוד חשוב לדעת בנושא?

גרוט הוא תערובת של מלט ומים המשמשת למילוי מרווחים בין אריחים בקרמיקה, פורצלן או אבן טבעית. הוא משמש בדרך כלל כחומר איטום או דבק.

החזרת הדיס לעוגני קרקע משמשים באופן מסורתי באזורים כמו מטבחים וחדרי רחצה שבהם הדיס הוסר מהאריחים. עוגנים אלו קיימים כבר מאות שנים, אך לאחרונה נרשמה עלייה בפופולריות עקב חששות מחשיפה לעופרת ומאמצים מוגברים להפחית את טביעת הרגל הסביבתית שלנו.

תהליך החלפת הדיס הישן בדיס חדש יכול להיות מאוד מבולגן ואורך זמן, וזו הסיבה שאנשים רבים בוחרים להשתמש בעוגני הקרקע הללו במקום זאת.

הדיס הוא חומר המשמש למילוי פערים בחיבורים של קירות בנייה

זה ידוע גם בשם מרגמה. מחזירי הדיס לעוגני הקרקע משמשים לעיגון הדיס בחיבור בין שני חלקי בנייה. השימוש בדיוס חוזר לעוגני קרקע יכול לסייע בהפחתת הסיכון לדליפה מהחיבורים וגם לספק בסיס לעבודות בנייה אחרות.

דייס הוא חומר פופולרי המשמש לאיטום המפרק בין שני משטחים. דיס שימש במשך מאות שנים והוא עדיין בשימוש היום. היישום האחרון של הדיס הוא כעוגן לעוגני קרקע, המשמשים לייצוב מבנים גדולים על הקרקע.