כל מה שרציתם לדעת על תביעות נדל"ן

נדל"ן הוא עסק ענק, והוא לא חף מחלקו בתביעות. להלן כמה מהתביעות הנפוצות ביותר בתחום המקרקעין. על מנת לספק מגרש משחק הוגן ושוויוני לכל הצדדים המעורבים, יש לפעול על פי החוק עד תום. כשזה לא נעשה, זה יכול להוביל להתדיינות משפטית יקרה שעלולה להיות בעלת השלכות ארוכות טווח על כל המעורבים.

נדל"ן הוא תחום תחרותי ביותר בו לא תמיד דין המקרקעין ברור. במצב כזה, לסוכני נדל"ן קשה להישאר בעסק. בעבר תביעות נדל"ן היו בעיקר על סכסוכי קרקע. עם זאת, בשנים האחרונות גדלו משמעותית התביעות בתחום המקרקעין. הסיבה העיקרית לעלייה זו נובעת מההתפתחות המהירה של הטכנולוגיה והחדשנות. כתוצאה מכך, יש יותר הזדמנויות לאנשים לעסוק בתביעות משפטיות עקב אי הבנות ומחלוקות. נדל"ן הוא שוק תחרותי, וככזה, לא נדיר שמוכרים תובעים את הקונים שלהם. זה יכול לנבוע מסיבות רבות כמו הקונה לא משלם או שהמוכר לא יכול למכור את הנכס.

סוגים נפוצים של תביעות נדל"ן

תחום הנדל"ן הוא תחום תחרותי מאוד. בשנים האחרונות חלה עלייה בתביעות כאשר יותר ויותר אנשים מנסים לקבל את חלקם מהעוגה. הסוגים הנפוצים ביותר של תביעות הקשורות לנדל"ן הם:

  1. שיטות הונאה
  2. הגנת הצרכן
  3. סכסוכי רכוש
  4. ליקויי בנייה
  5. סכסוכי שימוש בקרקע 
  6. התנהלות הונאה 
  7. הפרת חובת אמונים 
  8. מחלוקות חוזיות 
  9. עוולות עסקיות

תביעות נדל"ן ייעוץ משפטי 

נדל"ן תמיד היה תחום רווחי. עם זאת, זה גם אחד שיש בו תביעות משפטיות. הרבה מהתביעות הללו נובעות מחוסר מידע וחשיפה הן מהמוכר והן מהקונה. עו"ד מסייע להתמודד עם תביעות משפטיות בענף הנדל"ן. הוא בוחן כמה מהסוגיות המשפטיות הנפוצות שעלולות להתעורר בעת קנייה או מכירה של נדל"ן וכיצד לטפל בהן.

לפרטים: http://weislaw.co.il/