למה חשוב לקחת עורך דין הקרוב לביתך?

אם אתם חושבים על לקיחת עורך דין בעבור תביעה, עליכם לדעת שישנם גורמים מסוימים אותם תרצו לקחת בחשבון בטרם תבחרו את עורך הדין שלכם. עורך הדין שילווה אתכם צריך להיות זמין לכם ואתם לו כמה שיותר מהר ועל כן החשיבות של מיקומו ומיקום משרדו עומדת בתנאים הראשוניים שלכם לבחירת עורך הדין.

 

למה חשוב שעורך הדין יהיה קרוב אליכם? הנה מספר סיבות

 

יעילות העבודה

במהלך תביעות שונות התקשורת עם עורך הדין ומשרדו מתנהלת בצורה שוטפת ולעתים אף צריך לקדם דברים כמה שיותר מהר. מסמכים לחתימה, ראיות או תצהירים, אלו למשל יאלצו אתכם למהר את הצעדים שלכם גם כן. כך, אם עורך הדין שלכם יושב בעיר אחרת משלכם, דבר שיצריך מכם ניידות, זמן נוסף וכוח שיכול להיות, ובהתאם לתביעה, אין לכם לתת.

 

נוחות וניידות

כמו שהזכרנו בפסקה הקודמת, הנוחות שבהגעה אל עורך הדין שלכם עשויה להיות ההחלטה שתעזור לכם יותר מכל בתביעה שלכם. כאשר תביעות רבות נוגעות לפגיעות גוף או נפש, ההקלה בקרבת עורך הדין היא משמעותית מאוד לכם ולתביעה שלכם. כך, גם אם התביעה לא נוגעת אליכם אלא לקרובי המשפחה שלכם, לא יהיה לכם צורך לטרטר אותם ברחבי הארץ בעבור עורך דין.

 

תקשורת ישירה

כשעורך הדין שמנהל את התביעה שלכם נמצא בקרבת מקום אליכם, כך התקשורת היא קלה יותר, זריזה יותר ופשוטה יותר. מקרים מסוימים המצריכים את נוכחותכם במעמד חתימה או עדות יכולים להסתכם על ידי שליח שיגיע אליכם הביתה, בידיעה שהחתימה שלכם לא רחוקת טווח מעורך הדין וכי החתימה יכולה להגיע אליו תוך פחות משעה.

 

לסיכום,

עורך דין העובד קרוב לביתכם הוא יתרון ראשון בעבור התביעה שלכם. הזמינות הופכת קרובה יותר והגישה נוחה יותר.