מהו יועץ ביטוח?

רכישת ביטוח הוא צעד בעל חשיבות רבה, ורובנו מבצעים אותו כמה וכמה פעמים במהלך השנים. השאלה היא האם אנו בטוחים בצעד שעשינו? האם יש לנו וודאות לגבי הבחירה שלנו? במקרים רבים התשובה שלילית. זה חבל מאוד, כי אם לא ברור לנו שאנו בוחרים מוצר ביטוחי מתאים, הדבר עלול להיות בעוכרנו. מי שעשוי להפסיד מזה זה המבוטח בעצמו. המסקנה היא שחשוב שנקבל ייעוץ מקצועי מיועץ ביטוח מומחה שיכול לכוון אותנו לרכישה חכמה.

כמה עולה פגישת ייעוץ?

יש להבין כי יועץ ביטוח פרטי הינו גורם שכל פגישת ייעוץ אתו כרוכה כמובן בתשלום. אם תקומו ותכריזו שניתן לקבל ייעוץ חינם מיועץ ביטוח, נסביר לכם את ההבדל הגדול. יועץ ביטוח מטעם חברת הביטוח הינו גורם שמקבל את שכרו מחברת הביטוח, המשמעות של זה היא שהוא פועל למען האינטרסים של החברה, לא למענכם. וזה משמעותי כאשר מדובר על נושא של ביטוח. אם אתם רוצים להיות בטוחים שהביטוח הנרכש הינו מוצר שמותאם לכם היטב – חובה להיוועץ קודם עם יועץ פרטי ומקצועי. כזה שיודע לדייק יחד אתכם את הצורך ואת הנתונים שלכם. ולאחר מכן לבדוק אילו אופציות קיימות בענף הביטוחים על ידי חברות הביטוח השונות. בצורה כזו ניתן לדייק את הבחירה ולאתר את הביטוח המתאים והמשתלם ביותר לכם.

לייעוץ לגבי ביטוחים

לרכוש את הביטוח המתאים והמכסה ביותר

במידה ואתם עומדים לרכוש ביטוח בריאות פרטי, מוצר פנסיוני או כל ביטוח אחר – חשוב לכם להיעזר בשירות של יועץ ביטוח מומחה. יחד אתו תוכלו לאתר ביטוח שכולל כל מה שחשוב, פוליסה שמפרטת את כל הפרטים הנחוצים לכם, והמחיר שלה – משתלם בהתאם למה שהמוצר מציע. זו דרך נכונה ובטוחה לרכוש ביטוח משתלם. למידע נוסףהיכנסו לאתר https://www.myexpert.co.il/