ייעוץ פיננסי אישי – כך תבחרו את היועץ הנכון

בדומה לייעוץ הפיננסי המשפחתי גם ההתנהלות האישית של כל אחד בהיבט הפיננסי הינה משמעותית וחשובה. הרי שללא קשר אם אתם אנשים צעירים או מבוגרים יותר סביר להניח שאם לא רכשתם השכלה פיננסית מגיל צעיר בבית (ובהנחה שהיא הייתה נכונה) אתם עשויים להיקלע ללא מעט הוצאות, הלוואות והתנהלות פיננסית שעשויה להוריד אתכם למטה במקום להעלות אתכם למעלה. חשוב להבין כי התנהלות פיננסית נכונה לא רק תאפשר לכם לחיות ברווחה ובנחת ללא איומי תביעות, ללא טלפונים מהבנק ומבלי להיות חייב למישהו שקל – אלא שגם תוכלו להשתמש בכסף שלכם לייצר עוד כסף ולחיות באיכות חיים גבוהה יותר.

כיצד ייעוץ פיננסי אישי יכול לעזור לי?

מרבית האנשים אינם מקבלים השכלה פיננסית לא בבית, לא בבית הספר, לא בצבא ולרוב גם לא בלימודים אקדמאים. לכן חשוב מאוד להתייעץ עם איש מקצוע מנוסה בתחום. ייעוץ פיננסי אישי יכול לסייע לכם להימנע מכניסה לחובות והלוואות מיותרות, להתנהל בצורה נכונה וטובה יותר עם ההכנסה שלכם, כיצד לייצר חסכונות ועוד. 

מי זקוק ליועץ פיננסי אישי?

  • כל אדם שאינו מצליח לשרוד את החודש ויש לו יותר הוצאות מהכנסות.
  • כל אדם שאומר לעצמו "לאן נעלם כל הכסף?!" 
  • כל אדם שגם אם הוא מתנהל כלכלית בצורה נכונה ורוצה ללמוד יותר אודות התנהלות כלכלית נכונה, אודות מושגים פיננסיים שונים, אודות אפשרויות החיסכון הטובות ביותר מבחינתו, אפשרויות השקעה נכונות עבורו ועוד.
  • אדם העומד בפני שינוי משמעותי בהכנסות שלו.
  • אדם שמרגיש שהולך לקרוס כלכלית ורוצה למנוע את זה.
  • ועוד…

איך נבחר את היועץ הנכון?

כאשר אנו באים לבחור יועץ פיננסי נכון אנו רוצים לבדוק את הניסיון של היועץ, את ההמלצות עליו וכמובן להתרשם ממנו באופן אישי. בדרך כלל יועצים יפגשו אתכם לשיחת היכרות ללא תשלום או אפילו שיחת טלפון אם זה יותר נוח עבורכם כדי להכיר אתכם קצת יותר ואולי לתת לכם טיפים ראשונים והרגשה טובה שאפשר לסמוך עליהם. לאחר הפגישה אתם תרגישו אם זה היועץ בשבילכם. למידע נוסף בנושא ייעוץ כלכלי אישי