בגד לחץ לאחר ניתוח

בשנים האחרונות חל מהפך בכל מה שקשור לניתוחים קוסמטיים שונים. אם פעם ניתוחים קוסמטיים היו בעיקר בקרב נשים ומרבית הניתוחים היו ניתוח מאוד בסיסיים כמו ניתוח אף, שאיבת שומן וכדומה, היום יש מגוון גדול מאוד של ניתוחים אסתטיים אותם עוברים גברים ונשים בגילאים שונים ולמטרות שונות, כאשר חלק מתהליך השיקום וההחלמה לאחר ניתוח זה שימוש בבגד לחץ מתאים של חברת איסבלה.

מה זה בגד לחץ

בגד לחץ אותו לובשים לאחר ניתוח הוא אביזר רפואי המסייע להחלמה מניתוח קוסמטי. למעשה יש בגדים שונים המותאמים לאזורים השונים בהם מבצעים ניתוחים, ובין המטרות העיקריות של הבגדים המיוחדים הללו זה לזרז את ההחלמה מאותו ניתוח ולהפוך את התהליך לפחות כואב.

איזה סוגים של בגדי לחץ לאחר ניתוח אפשר למצוא

משום שיש ניתוחים שונים ומגוונים וכל אזור הוא מיוחד ושונה, יש בגדי לחץ שונים כגון:

  • חזייה לאחר ניתוח הגדל חזה, הקטנת חזה או כריתת שד.
  • סנטרית לאחר ניתוח מתיחת פנים וצוואר.
  • שרוולון לזרועות לאחר ניתוח שאיבת שומן ומתיחת זרועות.
  • ווסט לאחר ניתוח הקטנת חזה לגבר.
  • חגורת בטן לאחר ניתוח שאיבת שומן ומתיחת עור.
  • מחטב לאחר ניתוח / מכנס לאחר שאיבת שומן בירכיים או בישבן.

מה מיוחד בבגדי לחץ לאחר ניתוח

בגדי לחץ המיועדים ללבישה לאחר ניתוח הינם בגדים ייעודיים אשר בין היתר עשויים מבדים מיוחדים המסייעים לנידוף הזיעה ובכך מפחיתים סיכוי להתפתחות זיהומים שונים בעור כולל פטריות. הם מסייעים ליצור לחץ על האזור אך לא לחץ חזק מדי אלא לחץ המפחית נפיחות מקומית ומשפר את זרימת הדם למקום, ובנוסף עוזרים לשמור על תוצאות הניתוח עד להחלמת המקום. בנוסף הם ניתנים לכביסה ושימוש חוזר ונוחים ללבישה במהלך היום וגם במהלך הלילה.